Remix OS

3.0.207 (32-bit)
oy
0

Bilgisayar için kapsamlı bir Android işletim sistemi

378.7k

Bu uygulamayı oyla

Remix OS, Android deneyimini ortamı PC standartlarına göre ayarlayarak masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara getiren bir işletim sistemidir. Android-x86 projesine dayanır, uygulamaları başlatmanıza ve Google ortamının tüm özelliklerinden faydalanmanıza izin verir.

Arayüzü katmanlı pencereleri destekleyen çoklu görev masaüstünü sunar, aynı zamanda Windows 10 üzerindekine benzeyen bir görev çubuğu ve tekrardan oluşturulmuş bir bildirim çubuğunu da sunar. Hatta durum menülerini açmak için farklı nesneler üzerine sağ tıklayabilir ve fiziksel tuşlara basarak direkt olarak uygulamalara erişim sağlayan klavye kısayollarını da oluşturabilirsiniz. Android sisteminizin temel özelliklerini ve Gmail hesabınızla birleşimini göz ardı etmeden tüm özellikleri birleştirir. OS bir USB sürücüden kurulabilir ya da harici olarak Live CD moduyla çalışabilir. Diğer işletim sistemleri ile birlikte çalışır ve başlangıçta birbirleriyle değişim yapmanıza izin verir.

Remix OS daha az güçlü cihazların performansını arttırmanıza izin vermek için Bluestacks gibi simülasyonların bir adım önüne geçen ilgi çekici bir alternatiftir ve Android uygulamaları mobil cihazınız üzerinde daha etkili bir şekilde kullanmanızı sağlar.
Notlar

Hem ISO disk görüntüsünü hem de USB belleğe kopyalamak için bir aracı içerir.

Gereksinimler

Bir USB sürücü üzerinde kullanıyorsanız, FAT32'de formatlı bir USB 3.0'e ihtiyaç duyarsınız.

Uptodown X